E-shop

4home.czRecenze a hodnocení e-shopu 4home.cz

4home.cz je specialista pro váš dům, byt a zahradu, který přináší originální i praktické zboží pro každého. Vybírat můžete ze stylového…


Internetový obchod 4home.cz

Podle portálu Heureka.cz má internetový obchod 4home.cz hodnocení 4,8 a počet recenzí je: 84991


Můžu na 4home.cz nakupovat v bezpečí?

Vzhledem k tomu, že se 4home.cz nevyskytuje na seznamu podvodných e-shopů, které zveřejňuje ČOI, tak nákup na tomto internetovém obchodu doporučujeme. Nicméně si dobře přečtěte recenze od uživatelů, kteří na tomto e-shopu nakoupili před Vámi.


Doporučení portálu Recenze-obchodu.cz

Důrazně doporučujeme, abyste si před nákupem na e-shopu 4home.cz přečetli dostupné a veřejné recenze a hodnocení, které naleznete na webu Heureka.cz nebo na Zbozi.cz.

Přečíst recenze na Heureka.cz


Vybrané recenze e-shopu 4home.cz ze Zbozi.cz

Podívejte se na vybrané recenze e-shopu 4home.cz z portálu zbozi.cz

Abygaile

Objednala jsem si docela drahé potahy na polštáře. Byl to květinový vzor. Psaly že obrázek květů se může lišit s čímž jsem počítala ale už nenapsali že tam jsou šedé pruhy, které nejsou v popisu uvedeny a samozřejmě to vypadá hrozně. . Jsou tam uvedeny pouze potisk květy. Zboží budu vracet a přijdu

Registrovaný uživatel

Nic|Zboží nebylo doručeno

Registrovaný uživatel

Dost jsem nespokojen přišla my sada nádobí a vydlicky nikde píšu ze my chybí vydlicky už to budou 2 týdny co to stále řeším

Dana Holišová

Takhle má fungovat internetový obchod. Velké plus!!! Přislo mi poničené zboží. Během 3 dnů vše vyřešeno. A hlavně žádné velké vypisování.

Registrovaný uživatel

Spokojenost

Alena K.

Nákup bavlněného povlečení Floret. Opravdu hezké. Chválím rychlost dodání. Jsem s nákupem spokojená.

Vlaďka Novotná

Jsem hodně zklamaná z jednání.U z boží, které jsem si objednala mi byla naúčtována úplně jiná cena.Kdyz jsem obchod kontaktovala,tak mi bylo sděleno,ať to pošlu zpět.NEHORAZNÉ!!!!Měla jsem to jako dárek.Už nikdy více.. .!!!!!!!!

Lucie Hosova 92

Za mě v pořádku, již jsem provedla dvě objednávky. Zboží jako prostěradlo, povlečení, relaxační polštář, v první objednávce i hrníček - vše přišlo v pořádku. Poprvé o den později, nyní i v dodací lhůtě.|Zatím vše v pořádku.

Registrovaný uživatel

Po týdnu čekání na zboží přišla vratka na účet. Objednávka zrušena. Bez jediné informace. Dost děsivý zákaznický přístup.

Kunc Bronislav

Dobrý den, ...předně velký dík a obdiv nad širokou nabídkou zboží, hlavně pro domácnost. Velmi nápadité a přehledné menu. Proč však píšu? Je čas vánočních dárků, všude shon a šílené tempo...Jako jeden z dárků jsem si objednal 18 dílný jídelní set s motivem levandule, no prostě krása. K mému nemilému

Proč je dobré nakupovat podle recenzí?

Nákup na internetových obchodech je dnes stále populárnější díky své pohodlnosti a široké nabídce produktů. Nicméně předtím, než se rozhodnete pro konkrétní e-shop, jako je například 4home.cz, je moudré věnovat chvíli času čtení recenzí na velkých recenzních webech, jako je Heureka.cz a Zbozi.cz. Tyto portály nabízí nezávislé hodnocení obchodů a produktů, což může hrát klíčovou roli ve vašem rozhodování a přinášet mnoho výhod, zejména z hlediska bezpečnosti, dopravy a reklamací.

Bezpečný nákup na 4home.cz

Jedním z hlavních důvodů, proč číst recenze před nákupem, je bezpečnost. Ne všechny internetové obchody jsou spolehlivé a důvěryhodné. Recenze e-shopu 4home.cz od ostatních zákazníků Vám mohou poskytnout důležité informace o bezpečnosti nákupu. Můžete se dozvědět, zda e-shop 4home.cz dodržuje zákony a pravidla, zda je seriózní a zda poskytuje vysokou úroveň ochrany osobních údajů. Negativní recenze mohou upozornit na potenciální podvody nebo nedůvěryhodné obchody, kterým je lepší se vyhnout.

4home.cz reklamace a vrácení zboží

Jednou z nejdůležitějších informací, které můžete z recenzí získat, je zkušenost jiných zákazníků s reklamacemi a vracením zboží v e-shopu 4home.cz. Jaký je postup e-shopu 4home.cz při řešení reklamací? Je ochotný a rychlý v nápravě problémů? Poskytuje jasné a férové podmínky pro vrácení výrobků? Tyto otázky jsou klíčové pro hodnocení spolehlivosti a zákaznické péče e-shopu 4home.cz. Výběr obchodu s dobrými referencemi na reklamace vám může ušetřit mnoho stresu a komplikací, pokud by došlo k problémům se zakoupeným zbožím.

4home.cz slevové kupóny a doprava zdarma

Nakupování na internetových obchodech se stalo běžnou součástí našeho každodenního života. Abychom mohli maximálně využít všech výhod, které tento nákupní způsob nabízí, je důležité věnovat pozornost některým klíčovým aspektům, mezi které patří vyhledávání slevových kupónů, akčních cen, slev a informací o dopravě zdarma.

Proč je to tak důležité?

Podívejme se na několik důvodů.

Úspora peněz

Hlavním důvodem, proč vyhledávat slevové kupóny a akční ceny na nákup v e-shopu 4home.cz, je prostá finanční úspora. Slevové kódy mohou snížit cenu produktu o určité procento nebo částku, což znamená, že za své peníze dostanete více. Akční ceny často znamenají, že kvalitní produkty můžete získat za zlomek jejich původní ceny.

Doprava zdarma na 4home.cz

Náklady na dopravu mohou být někdy značné, obzvlášť pokud nakupujete zboží ze zahraničí nebo větší položky. Informace o dopravě zdarma na e-shopu 4home.cz Vám mohou ušetřit desítky i stovky korun, což může být v součtu ročně významná částka. Řada obchodů nabízí dopravu zdarma při nákupu nad určitou částku, což může být ideální čas na větší nákup.

4home.cz

4home.cz

Web
Navštívit web

Recenze
Zobrazit recenze

Aktualizováno
18.06.2024

Hodnocení:

Počet recenzí:
84991

Přečíst recenze na Heureka.cz

Hodnocení obchodu 4home.cz na Heureka.cz

Hodnocení na Heureka.cz

Podívejte se, jaké má hodnocení e-shop 4home.cz na Heureka.cz

Hodnocení bezpečnosti

Podívejte se, jaké má hodnocení bezpečnosti e-shop 4home.cz na Securityscorecard.com