E-shop

BabyMall.czPřejít do obchodu ->

Recenze a hodnocení e-shopu BabyMall.cz

Babymall - nejlepší eshop pro děti. Vyberte si ze široké nabídky hraček, školních potřeb, autosedaček, dětského nábytku a dětského…


Internetový obchod BabyMall.cz

Podle portálu Heureka.cz má internetový obchod BabyMall.cz hodnocení 4,6 a počet recenzí je: 2906

Navštívit web ->


Můžu na BabyMall.cz nakupovat v bezpečí?

Vzhledem k tomu, že se BabyMall.cz nevyskytuje na seznamu podvodných e-shopů, které zveřejňuje ČOI, tak nákup na tomto internetovém obchodu doporučujeme. Nicméně si dobře přečtěte recenze od uživatelů, kteří na tomto e-shopu nakoupili před Vámi.


Doporučení portálu Recenze-obchodu.cz

Důrazně doporučujeme, abyste si před nákupem na e-shopu BabyMall.cz přečetli dostupné a veřejné recenze a hodnocení, které naleznete na webu Heureka.cz nebo na Zbozi.cz.

Přečíst recenze na Heureka.cz


Vybrané recenze e-shopu BabyMall.cz ze Zbozi.cz

Podívejte se na vybrané recenze e-shopu BabyMall.cz z portálu zbozi.cz

Jarmilapoho

Jsem zklamaná|Barva vybraných osusek naprosto neodpovídá nabídce. Barvy jsou silně vybledle.

Oli Jenger

Zatím nic, ale rád to změním, když chybu napraví.|Dárek pro naši malou holčičku, chodící kočička reagující na zvuky, přišel sice v nepoškozené přepravní krabici, ale uvnitř byla kočička rozbalená, blistr byl rozrhaný a po vložení baterek do hračky, hračka nereaguje, je rozbitá. Na jedné nožičce koči

Kristynapokorna

Nic.|Podvodníci, zboží nedorazilo a nikdo nereaguje na volání ani e-maily. Z tohoto důvodu nikdy neplatim předem. Takže moje peníze tentokrat nedostali.

jana krizova

NEDOPORUČUJI ! Zboží zaplacené, 2x urgované. Při volání vždy paní slíbily, že zásilku prověří a zavolají zpět, ale nikdy se tak nestalo. Doufám, že mi vrátí peníze, jinak budu řešit na vyšších místech.

Registrovaný uživatel

U mé objednávky bylo zdržené dodání jednoho produktu, Babymall ale navrhnul alternativní produkt, který vysoce převyšoval mé očekávání a objednávku dokázal i tak včas odeslat. Takové chování u e-shopu v dnešní době je raritní! V budoucnu radši utratim pár Kč navíc u tohoto e-shopu, než u patlalů jak

Registrovaný uživatel

Zboží přišlo rychle|Nočník Bunny růžový hrácí, tak hrál jen chvilinku a pak ne. Vůbec ani ton nevydá. Nejde o cenu cca 214kc, ale že takové zboží klidně pustí do oběhu a nestydí se. Už nikdy více. Proto NEDOPORUČUJI.

Turkovalucie 26

Klamání zákazníka nepravdivými informacemi. Objednala jsem si nočník který měl i hrát , koukám mám štěstí že vůbec dorazil… když čtu ostatní recenze. Byl totiž na dobírku… ale nočník nehraje. Bylo mi vysvětleno že mají dva úplně stejné nočníky jedny hrající druhé nehrající a ejhle, já se náhodooou ú

Jana Baštová

Objednala sem si kočárek značky Caretero za mě super. Nízká cena. Kočárek je stejní jak na obrázku tak i v reálu. Za mě spokojenost. Rychlé doručení.|Malinká oděrka ve spodní části. Nic viditelného. Nemá vliv na funkčnost.

Registrovaný uživatel

bohužel nepřesné informace o zboží- lákání na levnou cenu ale bohužel zboží je jiné než na zboží.cz|lživé označení zboží na zboží.cz lživé ceny

Registrovaný uživatel

Po přečtení velkého množství negativních recenzí jsem raději zvolila doručení do Balíkovny a platbu dobírkou, nicméně obchod velmi mile překvapil - hračky dorazily během 3 dnů v naprosto perfektním stavu

Proč je dobré nakupovat podle recenzí?

Nákup na internetových obchodech je dnes stále populárnější díky své pohodlnosti a široké nabídce produktů. Nicméně předtím, než se rozhodnete pro konkrétní e-shop, jako je například BabyMall.cz, je moudré věnovat chvíli času čtení recenzí na velkých recenzních webech, jako je Heureka.cz a Zbozi.cz. Tyto portály nabízí nezávislé hodnocení obchodů a produktů, což může hrát klíčovou roli ve vašem rozhodování a přinášet mnoho výhod, zejména z hlediska bezpečnosti, dopravy a reklamací.

Bezpečný nákup na BabyMall.cz

Jedním z hlavních důvodů, proč číst recenze před nákupem, je bezpečnost. Ne všechny internetové obchody jsou spolehlivé a důvěryhodné. Recenze e-shopu BabyMall.cz od ostatních zákazníků Vám mohou poskytnout důležité informace o bezpečnosti nákupu. Můžete se dozvědět, zda e-shop BabyMall.cz dodržuje zákony a pravidla, zda je seriózní a zda poskytuje vysokou úroveň ochrany osobních údajů. Negativní recenze mohou upozornit na potenciální podvody nebo nedůvěryhodné obchody, kterým je lepší se vyhnout.

Přejít do obchodu ->

BabyMall.cz reklamace a vrácení zboží

Jednou z nejdůležitějších informací, které můžete z recenzí získat, je zkušenost jiných zákazníků s reklamacemi a vracením zboží v e-shopu BabyMall.cz. Jaký je postup e-shopu BabyMall.cz při řešení reklamací? Je ochotný a rychlý v nápravě problémů? Poskytuje jasné a férové podmínky pro vrácení výrobků? Tyto otázky jsou klíčové pro hodnocení spolehlivosti a zákaznické péče e-shopu BabyMall.cz. Výběr obchodu s dobrými referencemi na reklamace vám může ušetřit mnoho stresu a komplikací, pokud by došlo k problémům se zakoupeným zbožím.

BabyMall.cz slevové kupóny a doprava zdarma

Nakupování na internetových obchodech se stalo běžnou součástí našeho každodenního života. Abychom mohli maximálně využít všech výhod, které tento nákupní způsob nabízí, je důležité věnovat pozornost některým klíčovým aspektům, mezi které patří vyhledávání slevových kupónů, akčních cen, slev a informací o dopravě zdarma.

Proč je to tak důležité?

Podívejme se na několik důvodů.

Úspora peněz

Hlavním důvodem, proč vyhledávat slevové kupóny a akční ceny na nákup v e-shopu BabyMall.cz, je prostá finanční úspora. Slevové kódy mohou snížit cenu produktu o určité procento nebo částku, což znamená, že za své peníze dostanete více. Akční ceny často znamenají, že kvalitní produkty můžete získat za zlomek jejich původní ceny.

Doprava zdarma na BabyMall.cz

Náklady na dopravu mohou být někdy značné, obzvlášť pokud nakupujete zboží ze zahraničí nebo větší položky. Informace o dopravě zdarma na e-shopu BabyMall.cz Vám mohou ušetřit desítky i stovky korun, což může být v součtu ročně významná částka. Řada obchodů nabízí dopravu zdarma při nákupu nad určitou částku, což může být ideální čas na větší nákup.

Přejít do obchodu ->

BabyMall.cz

BabyMall.cz

Web
Navštívit web

Recenze
Zobrazit recenze

Aktualizováno
18.06.2024

Hodnocení:

Počet recenzí:
2906

Přejít do obchodu ->

BabyMall.cz doporučujeme ❤️

Redakce Recenze-obchodu.cz doporučuje nákup na tomto e-shopu na základě osobních zkušeností a proveeného nákupu.

doporučujeme

Hodnocení obchodu BabyMall.cz na Heureka.cz

Hodnocení na Heureka.cz

Podívejte se, jaké má hodnocení e-shop BabyMall.cz na Heureka.cz

Hodnocení bezpečnosti

Podívejte se, jaké má hodnocení bezpečnosti e-shop BabyMall.cz na Securityscorecard.com