E-shop

www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php

POZOR!! 29. 05. 2021

Rizikový e-shop

Na svých webových stránkách www.coi.cz informuje Česká obchodní inspekce o internetových stránkách, které považuje za potenciálně nebezpečné kvůli porušování zákonem stanovených povinností a obtížné ochraně práv spotřebitelů.

Jedním z takových e-shopů je i www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php, ten byl Českou obchodní inspekcí označen za rizikový dne 29. 05. 2021 a i dnes 18.06.2024 se stále nachází na tomto seznamu rizikových e-shopů.

Informace o www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php od ČOI 29. 05. 2021

Web www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php byl umístěn na seznam rizikových webů přímo na portálu ČOI! ⚠️ Nedoporučujeme objednávat na tomto webu, neprovádět platbu a ani jej navštěvovat.


Ruce pryč od www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php

To, že je web www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php uveden na stránkách ČOI je jasným signálem, že s ním není něco v pořádku. I pouhou návštěvnou tohoto webu můžete být vystaveni nebezpečí v pohodě možných škodlivých souborů, které při jeho návštěvě můžete stáhnout do svoho počítače, nebo mobilního telefonu.
Důrazně doporučujeme, abyste se webu www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php vyhnuli. Nenakupujte na něm, nevytvářejte žádné objednávky a raději využijte k nákupu ověřené obchody, jejichž seznam Vám nabízíme.


Co jsou to rizikové weby nebo e-shopy?

Orgán dozoru nad obchodem v České republice zveřejňuje na oficiálních stránkách www.coi.cz informace o webových stránkách, které považuje za rizikové, především kvůli nedodržování právních povinností a obtížné možnosti vymáhání spotřebitelských práv. Další informace k tématu "rizikové internetové obchody" jsou k dispozici na těchto stránkách.

Umístění webových stránek na seznam rizikových e-shopů slouží jako doporučení pro spotřebitele, kteří by měli důkladně zvážit nákup na dané internetové stránce. Seznam je pravidelně aktualizován, nicméně není zcela vyčerpávajícím přehledem rizikových e-shopů. Stav, kdy se internetový obchod nenachází na seznamu, neznamená automaticky, že nákup je bezpečný.

Seznam rizikových webů ČOI je dlouhodobě zahrnut například do služeb Seznam.cz a společnosti ESET. Je také možné zdarma využívat antivirového programu od společnosti ESET a používat doplňky od Seznamu. Nyní také vzniká nový doplněk pro webové prohlížeče ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati v Zlíně, který bude zdarma k dispozici.


Doporučení portálu Recenze-obchodu.cz

Důrazně doporučujeme, abyste na webu www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php neprováděli žádné objednávky a nebo dokonce na něm prováděli platby.

Rovněž doporučujeme, abyste web www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php ani nenavštěvovali. Je umístěn na seznamu ČOI a to je dostatečným argumentem, že s tímto webem není něco v pořádku.

Při prohlížení e-shopů samozřejmě doporučujeme vhodný antivirový program a selský rozum. Před nákupem na jakémkoliv e-shopu si nejprve přečtěte jeho recenze, zkontrolujte kontaktní údaje a další věci.

www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php

POZOR www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php může být podvodný e-shop! Na seznamu ČOI je ode dne 29. 05. 2021 vedený jako rizikový e-shop. Důrazně nedoporučujeme nákup na tomto webu.
Můžete se stát obětí podvodu a můžete přijít o své peníze!

Web
www.eyewear4you.cz/wps/zvyazk/lupa.php

Přidán
29. 05. 2021

Aktualizováno
18.06.2024